Jaro je tu, přijďte na Bystrcký vandr!

|

Vážení přátelé, milé slečny, páni kluci,

přijďte za námi projít se přírodou, zasoutěžit si na stanovištích a v cíli dostat diplom a něco dobrého na zub! 🙂

Jako každý rok i letos se přiblížila doba pro Bystrcký vandr! Letos byl kvůli počasí i kvůli neočekávaným komplikacím s umístěním startu posunut termín konání na květen, což ale nic nemění na tom, že to bude určitě zase zábava pro všechny.

Letos se sejdeme 11. 5. u ZŠ Laštůvkova – start tentokrát nebude přímo tam, ale ve velkém stanu nedaleko vchodu do školy!!!

Start bude opět otevřen od 12 hodin, cíl se bude zavírat v 18 hodin na témže místě, jako start. To se ale dovíte z mapek, které dostanete na startu.

Fotografie z předchozích Vandrů si můžete prohlédnout zde, na webových stránkách akce, nebo zde, na Facebooku. Na stránkách Vandru také brzy naleznete přihlašovací formulář na akci.

Pro naše táborníky – pokud chcete zažít skvělé odpoledne a vidět svoje vedoucí dřív, než na táboře – neváhejte a přijďte!  My vás uvidíme rozhodně moc rádi.

Takže nachystejte pevné boty, svačinu a dobrou náladu a přijďte! Teplo do té doby vyláká z „děr“ i ty největší „jezevce“ a společně si Vandr opět užijeme!!!

*M*

leták jaro 13 obrázek