TÁBOROVÝ ZPRAVODAJ – SOBOTA (#4)

TÁBOROVÝ ZPRAVODAJ – SOBOTA (#4)

Dnešní den byl především věnován odpočinku a další očistě. Hlavní deviza dne jsou, řekla bych, kulinářské zázraky, které nám uchystaly naše úžasné kuchařky Algori a Marion. K obědu byly karbenátky (pro který bych – nejen já – šla světa kraj) a k večeři byly naprosto předpisové šulánky s mákem. Ale to jsem se nechala trochu unést.

Dopoledne probíhaly různé oblíbené hry jako je například ringo nebo kámen nůžky. Program probíhal bez mladších instruktorů, kteří měli speciální program – odvezli jsme je brzy ráno daleko od tábora bez mapy a se zavázanýma očima a nechali jsme je, aby nalezli cestu zpět do tábora. Elza, Jeffrey a Stanus se zodpovědně vrátili těsně po deváté, zatímco Janus a Cassein to vzali přes návštěvu v Humpolci a vrátili se o hodně později. Měli to jako malou rozcvičku před puťákem, který začíná zítra.

Odpoledne jsme kromě volejbalu a ringa věnovali také osvěžení v podobě spontánně vyvolané polévané a o něco méně spontánnímu sprchování. To jsme před puťákem museli zařadit, abychom na cestu vyrazili čertsví se vším všudy.

Chvíli to vypadalo, že vyrazíme již dnes večer, ale příšery, čekající na nás na hranici Vesnice, nám odchod znemožnily. Vyrazíme tedy až ráno. Snad bude situace příznivější. Držte nám palce…